A A A K K K
людям із порушенням зору
Городенківське державне виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства

До уваги споживачів послуг із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення Городенківського ДВУВКГ

Городенківське ДВУВКГ повідомляє споживачів послуг із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення про розміщення із 16.02.2023 року на офіційному веб-сайті Городенківського ДВУВКГ (як виконавця послуг із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення) – Індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення від «16»_лютого_2023р. та додатку № 1 «Заява-приєднання» до нього.

Адреса офіційного веб-сайту Городенківського ДВУВКГ (виконавця) -  https://dvuvkg.hth.gov.ua/

       Даний Договір являється публічним договором приєднання, що розроблений із дотриманням норм ст.ст. 633,634,641,642 ЦКУ, ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ від 05.07.2019 р. за  № 690,  укладається  лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому, при цьому друга сторона (споживач) - не може запропонувати свої умови договору.

Індивідуальний договір вважається укладеним:

- із споживачем (співвласниками багатоквартирного будинку), якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги (Городенківського ДВУВКГ) - співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір іншої моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем;

- із споживачем (з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків), якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги (Городенківського ДВУВКГ) - власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги (фактичне виконання робіт із відключення будинку).

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) та набрання чинності даним договором - являється вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, що являється додатком № 1 до даного договору ( в термін - не раніше ніж через 30 днів з моменту опублікування договору на офіційному веб-сайті виконавця), сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

 

Адміністрація  Городенківського ДВУВКГ

Індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення від «16»_лютого_2023р. та додаток № 1  - «Заява-приєднання» до нього.

https://rada.info/upload/users_files/03345900/99de5ac59696406c3e1551300ca371dc.pdf

«Заява-приєднання» до Договору

https://rada.info/upload/users_files/03345900/44cf8a2b0c5fed8a3e7cdd2d80f61637.pdf

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Додати послуги

Додати ще одну послугу