A A A K K K
людям із порушенням зору
Городенківське державне виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства

Планова дезинфекція завершилася . Доповідаємо результати нашої роботи:

           Збереження та підтримання стану здоров’я населення на рівні , що відповідає критеріям цивілізованого суспільства , залежить в першу чергу від якості питної води . Лише якісна вода, яка відповідає санітарно-гігеєнічним і епідеміологічним вимогам є однією  з основних умов збереження здоров’я людини та продовження її життя.

                   Більшість населення м. Городенки та с.Котиківки , забезпечене централізованим водопостачанням. Для цих потреб використовується вода з підземного джерела, яке розташоване в урочищі «Червона» .

     Питанням водопідготовки та поданню населенню якісної питної води в необхідній кількості займається наше підприємство -  Городенківське ДВУВКГ.  В складі підприємства працює атестована лабораторія . Вирорбничий контроль безпечночті та якості води здійснюється у місцях

водозабору, перед надходженням , а також у розподільній  мережі , згідно з погодженою санітарно-епідеміологічною службою, робочою програмою, та графіком відбору проб питної води

на бактеріологічний та  хімічний контроль . Відомчий контроль проводиться  атестованою лабораторією підприємства.

    Один раз на тиждень – скорочений періодичний аналіз, визначення органолептичних показників, загальна жорсткість і чотири показники бактеріологічного контролю.

  Один раз на місяць – повний аналіз за вісімнадцятьма показниками хімічного контролю, та чотирма показниками  бактеріологічного контролю.

Кожну годину лаборант перевіряє  залишковий хлор (сумарний і вільний ).

  Дослідження проводяться фотометричним , потенціометричним, гравіметричним, титриметричним і бактеріологічним  методами.

  Під час вимірювання  застосовуються повірені основні засоби вимірювальної техніки: термостат ТС-80 м, вага електронна АS- 220 , колориметр фотометричний КФК-2, сухоповітряна шафа, CH0Л,

Іономір ЕВ-74, нітратомір Н-405 .

   За період з січня по червень 2022 року включно , було відібрано та досліджено 170 проб питної води і всі вони відповідають Державним санітарним нормам та правилам «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної до споживання людиною».

  Нашим підприємством проводиться один раз в рік очистка та дезинфекція резервуарів чистої питної води і розподільчої мережі.  Державний нагляд за виконанням санітарних норм здійснює санітарно-епідеміологічна  служба та управління  Держпродспоживслужби м. Городенка, Головного Управління в Івано-Франківській області.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Додати послуги

Додати ще одну послугу